||| SilkroadFull |||

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak 212

Join the forum, it's quick and easy

||| SilkroadFull |||

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak 212

||| SilkroadFull |||

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3 posters

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak

fatih93
    fatih93
    ● Grafiker ●
    ● Grafiker ●

1
    Uyarı : :
    SilkroadFuLL Bağımlılık Yapabilir !

5
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 09/08/09
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 163
    Rep Puanı Rep Puanı : 364
    Rep Derecesi Rep Derecesi : 15
    Nerden Nerden : Bursa
    Yaş Yaş : 25
    1

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Empty Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak

Mesaj tarafından fatih93 Cuma Ağus. 21, 2009 2:57 pm

sırayla yazıyorum, işin zor tarafı bugu gerçekleştirdiğim yer.

1- Kendinizden yüksek lvl bir arkadaş bulun, mümkünse 80+ olsun.(çünkü 80+ wolf sp farm için en uygun olanı)
    2- Kendinize char açın, 1 lvl olması fark yapmaz.
    3- Size yardım edecek 80+ arkadaşınıza 80+ wolfunuzu verin.
    4- 2nizde janganda bulunun. eğer cave haricinde normal biryerde bug yapabileceğiniz bir yer biliyorsanız oraya gidin, benim bulduğum yer zor.
    5- Bugu yapacak olan 80+ arkadaşımız: ( resimlere bakın bug için )
    -bug yapacağınız yere gelin. o kayanın soluna gittiğinizde oyun açık görünen ama gidemediğimiz bir alanda durucak. yani kayanın solunda sanki duvar varmış gibi düşünün. charı kayanın solu ile o olmayan duvarın arasında sıkıştırın. yani bir V duvarın arasına giriyormuş gibi. char sağ sol ve ileri yapamayacak bir yer. KESİNLİKLE atın üzerinde olsun char.
    - Şimdi wolfunuzu çıkarmaya çalınşın. eğer tam yerine girerseniz wolf çıkmaz dc yersiniz.
    - Dc yediniz ama olmaya bilir bunun sebebi. char tekrar oyuna girdiğinde default olarak bir yöne bakar. eğer arkası kapalı alana gelirse wolf arkada çıkamaz ve bug oluşur. at bu işe yarıyor. atsız defalarca denedim olmadı.
    - dc olduk oyuna girdik wolfumuz çıkmamış (eğer çıkmışsa bug olmaz) evet bugu başardık. şimdi eziğimizi jangana bugcunun yanına getiriyoruz ve peti exchange ile eziğe veriyoruz. ezik charla relog attığınızda yada şehir değiştiğinizde wolf çıkmış oluyor.

SIRA GELDİ SP KASMAYA
    unutmayın: peti kapatılmayacak, HGP unutulmayacak.

80+ wolf ile kasma karları: 80+ wolf 44 lvl moba tek atıyor. bu wolfle kendinizden 10 lvl üst mobu keserek max exp sp alırsınız.
    şimdiki söyleyeceğime dikkat: exp share partylerine girip kendinizden yüksek lvl moblara gittikçe gelen exp normalden katlanıyor. örn: sp olarak anlatıyorum; 27 lvlde mob başına exp free ile 500 sp alırken exp share ile (partydeki eleman size yakın olmayacak sizden exp almayacakkdar uzak olacak) 800 alıyorsunuz. party mobu yanınızda biri varken 4k sp veriyor.

burdan anlaşılıyorki silkroadın party sistemi kendinden üst lvl kesmeye göre ayarlanmış vede çok yüksek exp sp karı sağlanmış.

Sıra geldi nerede ve nasıl kasıcaz:
    kendinize bir exp share arkadaşı ayarlıyorsunuz yada bir wolf bugcu arkadaş bulup beraber aynı yerde aynı şeyleri yapıyorsunuz (bu %30 daha karlı)
    En iyi kasma alanı olarak HUN lara gidiyorsunuz(37 lvl) kendi lvl inizi 22-30 olarak sürekli düşücek şekilde ayarlıyorsunuz.
    Kastığınız yerde eziğinize mob gelmicek bir yer buluyorsunuz(37 hunlarda baya var)
    AUTO SELECT + KEY HELPER işine giriyorsunuz. skill bara örn: 1 e auto select 2 ye wolfunuzun atak skilli koyuyor key helperle sürekli bu 2 sine basmasını sağlıyorsunuz HGP yi unutmuyorsunuz.

BU şekilde party ile günlük 40k sp kasıyorsunuz. kimsenin ağız kokusunu çekmezsiniz. repot rpr derdiniz olmaz. paranız gitmez aksine tavşan bulursanız sos ve para manyağı olursunuz. çünkü yer altın ve itemden gözükmez hale geliyor. bende pet yoktu bir azeri yerimi keşfetti ve benim sayemde zengin oldu. sürekli slotta drop topluyordu. item toplarsanız kasanız kısa sürede doluyor. yanınıza o itemleri satıcak birini bulmanız lazım. yolda git gel zor.

WOLF işi ong farmdan daha karlı daha dertsiz.

Alıntı falan değildir. bana aittir. Diğer siteler vericekseniz lütfen ismimi ve bu siteyi belirtin.

önceki sitede stealthex'e şehir alışverişi olayını yapmıştım actoolla ordan hatırlayanınız olur eski üyeliğimizi...(HaRDNiGHT)
    bug yeri
    Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Wol_errorBu resim yeniden boyutlandirildi. Buraya Tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz.
    Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak 3880adsiz
    hadi kolay gelsin.

ilkera94 arkadaşım benim yerime uğraşıp resimleri ayarlamış çok tşk ederim.

ilkera94 Nickli Üyeden Alıntı Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Viewpost
    Evvet oyunda girdim sonunda işte size bug yerinden 1 SS ve haritadan SS

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Wol_errorBu resim yeniden boyutlandirildi. Buraya Tıklayarak orjinal boyutunu görebilirsiniz.
    Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Vrsuo0

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Ajx85f

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak 2pqt07t

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak J0ii4l

_aLaTuRKa_
    _aLaTuRKa_
    ● Site Yöneticisi ●
    ● Site Yöneticisi ●

1

5
    CinsiyetKendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak I_icon_gender_male
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 331
    Rep Puanı Rep Puanı : 10634
    Rep Derecesi Rep Derecesi : 11
    Yaş Yaş : 30
    1

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Empty Geri: Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak

Mesaj tarafından _aLaTuRKa_ Cuma Ağus. 21, 2009 10:33 pm

Denendi
    Çalışıyor
    [_T__İbRaHiM__R_]
    [_T__İbRaHiM__R_]
    ● VaTanDaŞ ●
    ● VaTanDaŞ ●

1

8
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/09
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 240
    Rep Puanı Rep Puanı : 471
    Rep Derecesi Rep Derecesi : 13
    Nerden Nerden : KOCAELİ
    1

Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak Empty Geri: Kendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak

Mesaj tarafından [_T__İbRaHiM__R_] Çarş. Eyl. 09, 2009 11:23 pm

hadi be aga süper ya

biraz gurur kırıcı ama Very Happy düşünsene it benı kasıyo Very Happy
    _aLaTuRKa_
    _aLaTuRKa_
    ● Site Yöneticisi ●
    ● Site Yöneticisi ●

1

5
    CinsiyetKendinden Yüksek Wolfla Sp Farm Yapmak I_icon_gender_male
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 331
    Rep Puanı Rep Puanı : 10634
    Rep Derecesi Rep Derecesi : 11
    1

Mesaj tarafından _aLaTuRKa_ Cuma Eyl. 18, 2009 1:13 am

Olsun Farm Farmdır

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 11:41 pm