||| SilkroadFull |||

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC 212

Join the forum, it's quick and easy

||| SilkroadFull |||

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC 212

||| SilkroadFull |||

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC

[_T__İbRaHiM__R_]
    [_T__İbRaHiM__R_]
    ● VaTanDaŞ ●
    ● VaTanDaŞ ●

1
    Uyarı : :
    SilkroadFuLL Bağımlılık Yapabilir !

8
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/09/09
    Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 240
    Rep Puanı Rep Puanı : 471
    Rep Derecesi Rep Derecesi : 13
    Nerden Nerden : KOCAELİ
    Yaş Yaş : 30
    1

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC Empty WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC

Mesaj tarafından [_T__İbRaHiM__R_] Cuma Eyl. 11, 2009 3:58 pm

Burada Bir Wizard ı Ele Aldım.. Full İnt Ya Da İnt Ağırlıklı Hybrid Olur Ama Hybridden Az Bi Defens ve Az Bi Hp Alıcaz Zaten Life Control/Life Turnover İle Hp miz Yarıya Düşüor.. Verdiğimiz Strlerden 3k Hp Alıyorsak Bu Bize 1.5K Olarak Yansır.. Her Şekilde Full İnt Olmanızı Tercih Ederim Wizard Charımızın Yanına En Werimli Olacak ŞekildeCleric ve Bard Alabiliriz.. Ben İkisinide Anlattım Açıklamada Yapıcam Karar Sizindir.
    Cleric;
    Wizardımızın Yanına Alacağımız Cleric Skilleri Bize Pvp De Çok Yardımcı Olur.. Pvpde Kolay Kolay Ölmeyiz.. Ve Recovery , Bless Shield v.b Bir Çok Buff Da Kasarken Giantları Daha Rahat Kesmemizi Sağlar.. Ayrıca Kale Savaşlarında Da Çok İşimize Yarar. Gerektiği Zaman Wizard Skilleri İle Öldürür Gerektiğinde De Cleric İle Hem Kendimizi Hem De Tüm Partymizi Ölümsüz Hale Getiririz.. Kısacası Tam Bir Pvp Charı Oluruz!
    Bard;
    Wizardımızın Yanına Alacağımız Bard Skilleri İle Çok Rahat Kasabiliriz.. Saldıran Yaratıklardan Korunma Skilli (Noise)
    İle Rahatça Korunuruz.. (Champion,Giant Hariç).. Ve Hızlı Koşma Buffu Çok İşimize Yarar Zaten Bard ı Seçmemizin Asıl Sebebi Budur.. Job Da Ya Da Gene Kasarken Olsun Başka Yerlerde Olsun Çok İşimize Yarar.. Kısacası Tam Bir Pve Charı Oluruz.. Eğer Wiz+Bard Yaparsak En Seri Kasan Char Biz Oluruz.. Sadece Kasmakta Değil Başka Yerlerdede İyidir Ama Pvpde Cleric Kadar İyi Olmaz!

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC 23iqf93a

WiZARD SAYFASINDA From By Discomatic

Kırmızı Skiller Kesinlikle Açmamız Gereken Skillerdir.

Sarı
    Skiller Gerekli Ama Kişiye Göre Değişen İsteğe Bağlı Skillerdir.

Pembe
    Skiller İse İşi Bilen Wizardların İleride Kullandığı Pvp Skilleridir(Root,Fear,Knock Back, Mana Drain)

Beyaz Skiller İse Tuzaktır . Direk Hedefe Atılmaz Kurulur. Kale Savaşlarında ve Eventlerde Çok İşe Yarar Açmanızı Şiddetle Öneririm

İkinci Class Olarak Ya Cleric Ya Bard.. Ben İkisinide Verdim

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC Clericy

CLERİC SAYFASINDA

Kırmızı
    Skiller Kesinlikle Açmamız Gereken Skillerdir.

Sarı
    Skiller İsteğe Bağlıdır.(Party Healler , Str ve İnt Buffları)

Pembe
    Skiller Cleric Moddayken Attack Yapanlar İçindir.. İsteğe Bağlı.

Yeşil
    Skiller Bir Sonraki Kademesinden Kötü Olduğundan Boşuna SP Harcamamak İçin Açılmaz. İsteğe Bağlıdır. (Yanlız Bir Sonraki Skillerin Bazılarını Açmak İçin Bunları Max.Lamak Gerekiyor Buna Dikkat!)

WİZARD/BARD----WİZARD/CLERİC Bardv

BARD SAYFASINDA
    Kırmızı
    Skiller Kesinlikle Açmamız Gereken Skillerdir.

Sarı
    Skiller
    İsteğe Bağlıdır.

Pembeler Bard'ı Attack İçin Kullanlar İçindir(Genelde Bazı Pvplerde / Joblarda ve Taxilerde Kullanılır)! İsteğe Bağlı

Turuncular
    Genellikle Debufftur. Açmanıza Gerek Yok.. Yinede Siz Bilirsiniz..

ALINTIDIR

Similar topics

-

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 5:20 am